top-image

Hlavní informace

24. BETONÁŘSKÉ DNY 2017

24-betonarske-dny-2017

Typ: konference

Termín a místo konání:

Termín: 22. a 23 listopadu 2017
Místo: Litomyšl, Zámecké návrší p.o.

Pořadatel: 

ČBS ČSSI

PARTNER KONFERENCE

SOUVISEJÍCÍ DOKUMENTY

 

PRO AUTHORY 

pdfBD 2017 Obecné pokyny pro autory článků.pdf

docxBD 2017 Vzorový článek se šablonou.docx

docxBD 2017 Scopus Template.docx

 

 VĚDECKÝ VÝBOR  

doc. Ing. Jiří Kolísko, Ph.D. - předseda
Ing. Robert Coufal, Ph.D.
Ing. Milan Kalný
prof. Ing. Alena Kohoutková, CSc., FEng.
Ing. Pavel Šourek
Ing. Michal Števula, Ph.D.
prof. Ing. Jan L. Vítek, CSc., FEng.

UBYTOVÁNÍ - ČBS nezajišťuje! 

  email www
EŠC o.p.s. recepce@esclitomysl.cz www.esclitomysl.cz External link
Hotel Aplaus  recepce@hotelaplaus.cz www.hotelaplaus.cz External link
Hotel Zlatá Hvězda zlata.hvezda@lit.cz www.zlatahvezda.com External link
Hotel Dalibor info@hoteldalibor.cz www.hoteldalibor.cz External link
Antik Hotel Sofia  sofia@lit.cz www.antikhotelsofia.cz External link
Penzion Merkur EliskaStriteska@seznam.cz www.penzion-merkur.cz External link
Agropension U Háje agropension@seznam.cz www.agropension.cz External link
Pension Paseka rezervace@pensionpaseka.cz www.pensionpaseka.cz External link
PENZION Tašner jan@tasner.cz www.tasner.cz External link
Pension Petra info@pension-petra.cz www.pension-petra.cz External link
Penzion V Podzámčí  recepce@penzion-litomysl.cz www.pension-litomysl.cz External link
Penzion Lilie ubytovani@penzion-lilie.cz www.penzion-lilie.cz External link
Penzion Pod Klášterem penzion@podklasterem.cz www.podklasterem.cz External link
Pension Kraus info@pension-kraus.cz www.pension-kraus.cz External link
Hotel VIA IRONIA V. Mýto recepce@viaironia.cz www.viaironia.cz/hotel.htm External link
Penzion IRONIA V. Mýto recepce@viaironia.cz http://www.viaironia.cz/penzion-ironia.html External link
Penzion Tošovský info@penzion-tosovsky.cz http://tosovsky.penzion.com External link

podrobnosti a více ubytovacích zařízení naleznete zde:

 

 
 
 
 

VÝSTAVA BETON 2017  při 24. mezinárodní konferenci Betonářské dny 2017

 

Registrace

Závazná přihláška účasti

Neplatný Vstup
Neplatný Vstup
Neplatný Vstup
Neplatný Vstup
Neplatný Vstup
Neplatný Vstup
Neplatný Vstup
Neplatný Vstup
Neplatný Vstup
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu

Specifikace objednávky

Objednávám závazně následující služby a souhlasím s podmínkami účasti uvedenými v pozvánce (specifikace vložného viz výše uvedená tabulka)

Neplatný Vstup

Možnost vystavení/zaslání faktury na jinou adresu

Neplatný Vstup
Neplatný Vstup
Neplatný Vstup
Neplatný Vstup
Neplatný Vstup
Neplatný Vstup
Neplatný Vstup
Neplatný Vstup
Neplatný Vstup
Neplatný Vstup
Neplatný Vstup
Neplatný Vstup

Další informace

Nákupní košík:

košík košík je prázdný
 x 
Seznam zboží v košíku