top-image

Hlavní informace

24. BETONÁŘSKÉ DNY 2017 - Anotace

24-betonarske-dny-2017-anotace

Typ: konference

Termín a místo konání:

Termín: 22. a 23 listopadu 2017
Místo: Litomyšl, Zámecké návrší p.o.

Pořadatel: 

ČBS ČSSI

PARTNER KONFERENCE

SOUVISEJÍCÍ DOKUMENTY

 

 VĚDECKÝ VÝBOR  

doc. Ing. Jiří Kolísko, Ph.D. - předseda
Ing. Robert Coufal, Ph.D.
Ing. Milan Kalný
prof. Ing. Alena Kohoutková, CSc., FEng.
Ing. Pavel Šourek
Ing. Michal Števula, Ph.D.
prof. Ing. Jan L. Vítek, CSc., FEng.

UBYTOVÁNÍ - ČBS nezajišťuje! 

  email www
EŠC o.p.s. recepce@esclitomysl.cz www.esclitomysl.cz External link
Hotel Aplaus  recepce@hotelaplaus.cz www.hotelaplaus.cz External link
Hotel Zlatá Hvězda zlata.hvezda@lit.cz www.zlatahvezda.com External link
Hotel Dalibor info@hoteldalibor.cz www.hoteldalibor.cz External link
Antik Hotel Sofia  sofia@lit.cz www.antikhotelsofia.cz External link
Penzion Merkur EliskaStriteska@seznam.cz www.penzion-merkur.cz External link
Agropension U Háje agropension@seznam.cz www.agropension.cz External link
Pension Paseka rezervace@pensionpaseka.cz www.pensionpaseka.cz External link
PENZION Tašner jan@tasner.cz www.tasner.cz External link
Pension Petra info@pension-petra.cz www.pension-petra.cz External link
Penzion V Podzámčí  recepce@penzion-litomysl.cz www.pension-litomysl.cz External link
Penzion Lilie ubytovani@penzion-lilie.cz www.penzion-lilie.cz External link
Penzion Pod Klášterem penzion@podklasterem.cz www.podklasterem.cz External link
Pension Kraus info@pension-kraus.cz www.pension-kraus.cz External link
Hotel VIA IRONIA V. Mýto recepce@viaironia.cz www.viaironia.cz/hotel.htm External link
Penzion IRONIA V. Mýto recepce@viaironia.cz http://www.viaironia.cz/penzion-ironia.html External link
Penzion Tošovský info@penzion-tosovsky.cz http://tosovsky.penzion.com External link

podrobnosti a více ubytovacích zařízení naleznete zde:

 

 
 
UZÁVĚRKA ANOTACÍ 16. ČERVNA 2017!

 

 

Registrace

Přihláška anotace

Údaje o hlavním autorovi příspěvku

Neplatný Vstup
Neplatný Vstup
Neplatný Vstup
Neplatný Vstup
Neplatný Vstup
Neplatný Vstup
Neplatný Vstup
Neplatný Vstup
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu
Neplatný Vstup

Název a zařazení odborného příspěvku

Neplatný Vstup
Neplatný Vstup
Vyberte jedu z možností
Neplatný Vstup
Vyberte jedu z možností

Anotace příspěvku

Neplatný Vstup
Neplatný Vstup
Neplatný Vstup

Nahrát soubor

Neplatný Vstup
Neplatný Vstup

Další informace

Nákupní košík:

košík košík je prázdný
 x 
Seznam zboží v košíku